Izvēlieties savu valsti vai reģionu.

Close
Ielogoties Reģistrēties E-pasts:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Fiber Optics - uztvērēja moduļi

Ieteicamie ražotāji

Finisar Corporation
- Finisar Corporation (NASDAQ: FNSR) ir globāls tehnoloģiju līderis optisko šķiedru apakšsistēmām un komponentiem, kas nodrošina ātrgaitas balss, video un datu sakarus telekomunikāciju, tīklu, krātuves, bezvadu un kabeļtelevīzijas lietojumprogrammās. 25 gadus Finisar ir nodrošināji...Sīkāka informācija
  • FWLF16217D57 FWLF16217D57 Finisar Corporation Apraksts:TXRX SFP 2.67GB/S 1571NM
  • FTLF8528P3BNV FTLF8528P3BNV Finisar Corporation Apraksts:TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM
  • FTL4S1QE1C FTL4S1QE1C Finisar Corporation Apraksts:OPTICAL TRANSCEIVER MODULE
  • FTL4E1QE1C FTL4E1QE1C Finisar Corporation Apraksts:XCVR QSFP 40KM 40GBASE-ER4 4X10G
FIT (Foxconn Interconnect Technology)
- Foxconn starpsavienojumu tehnoloģija (FIT) Limited koncentrējas uz elektronisko un optoelektronisko uztvērēju, savienotāju, antenu, akustisko komponentu, kabeļu un moduļu izstrādi, ražošanu un tirdzniecību datoriem, sakaru iekārtām, plaša patēriņa elektronikai, automašīnām, rūp...Sīkāka informācija
  • AFCT-5715PZ AFCT-5715PZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Apraksts:TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL DMI
  • ABCU-5730ARZ ABCU-5730ARZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Apraksts:OPTOTXRX ETH 1.25GBD PLUGGABLE
  • AFBR-5715ALZ AFBR-5715ALZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Apraksts:TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH
  • AFBR-57R6APZ AFBR-57R6APZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Apraksts:TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT
Formerica Optoelectronics Inc.
- Formerica Optoelectronics Inc. ir vadošais 100 Gb / s, 40 Gb / s, 25 Gb / s un 10 Gb / s optisko uztvērēju ražotājs, kā arī 16 Gb / s Fiber Channel / SAS un Optical Bypss moduļi. Tie nodrošina pasaules klases optiskos risinājumus datu centriem, uzņēmumu IT, rūpnieciskai kontrolei, tī...Sīkāka informācija
  • OBM-D3QH2-B01 OBM-D3QH2-B01 Formerica Optoelectronics Inc. Apraksts:OPTICAL BYPASS MODULE, 40GBASE-S
  • TSP-S7CH1-C11 TSP-S7CH1-C11 Formerica Optoelectronics Inc. Apraksts:TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
  • TAS-A1NH1-P11 TAS-A1NH1-P11 Formerica Optoelectronics Inc. Apraksts:TXRX SFP+ 10GBPS 850NM
  • TAS-S1NH1-P13 TAS-S1NH1-P13 Formerica Optoelectronics Inc. Apraksts:MINI SFF, 10GBASE-SR, 550M, 0 70
Avago Technologies (Broadcom Limited)
- Broadcom Limited ir daudzveidīgs globālais pusvadītāju līderis, kas balstīts uz 50 gadu inovāciju, sadarbības un inženierijas izcilību. Plašais Broadcom produktu portfelis apkalpo vairākus pieteikumus četros galvenajos gala tirgos: vadu infrastruktūra, bezvadu sakari, uzņēmumu uzgl...Sīkāka informācija
  • AFBR-5978Z AFBR-5978Z Avago Technologies (Broadcom Limited) Apraksts:TXRX FAST ETH POF 125MBD
  • AFBR-5972EZ AFBR-5972EZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Apraksts:TXRX FAST ETHERNET POF
  • HFBR-5961ALZ HFBR-5961ALZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Apraksts:TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
  • HFBR-5961LZ HFBR-5961LZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Apraksts:TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
2,113 related products
FWLF16217D57
FWLF16217D57
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: TXRX SFP 2.67GB/S 1571NM
Noliktavā: 281 pcs
Lejupielādēt: FWLF16217D57.pdf
RFQ
AFBR-5978Z
AFBR-5978Z
Ražotāji: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Apraksts: TXRX FAST ETH POF 125MBD
Noliktavā: 1393 pcs
Lejupielādēt: AFBR-5978Z.pdf
RFQ
AFCT-5715PZ
AFCT-5715PZ
Ražotāji: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Apraksts: TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL DMI
Noliktavā: 1800 pcs
Lejupielādēt: AFCT-5715PZ.pdf
RFQ
FTLF8528P3BNV
FTLF8528P3BNV
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM
Noliktavā: 1962 pcs
Lejupielādēt: FTLF8528P3BNV.pdf
RFQ
OBM-D3QH2-B01
OBM-D3QH2-B01
Ražotāji: Formerica Optoelectronics Inc.
Apraksts: OPTICAL BYPASS MODULE, 40GBASE-S
Noliktavā: 32 pcs
Lejupielādēt: OBM-D3QH2-B01.pdf
RFQ
ABCU-5730ARZ
ABCU-5730ARZ
Ražotāji: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Apraksts: OPTOTXRX ETH 1.25GBD PLUGGABLE
Noliktavā: 1689 pcs
Lejupielādēt: ABCU-5730ARZ.pdf
RFQ
AFBR-5715ALZ
AFBR-5715ALZ
Ražotāji: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Apraksts: TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH
Noliktavā: 2516 pcs
Lejupielādēt: AFBR-5715ALZ.pdf
RFQ
AFBR-5972EZ
AFBR-5972EZ
Ražotāji: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Apraksts: TXRX FAST ETHERNET POF
Noliktavā: 3590 pcs
Lejupielādēt: AFBR-5972EZ.pdf
RFQ
FTL4S1QE1C
FTL4S1QE1C
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: OPTICAL TRANSCEIVER MODULE
Noliktavā: 266 pcs
Lejupielādēt: FTL4S1QE1C.pdf
RFQ
HFBR-5961ALZ
HFBR-5961ALZ
Ražotāji: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Apraksts: TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
Noliktavā: 1934 pcs
Lejupielādēt: HFBR-5961ALZ.pdf
RFQ
AFBR-57R6APZ
AFBR-57R6APZ
Ražotāji: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Apraksts: TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT
Noliktavā: 2099 pcs
Lejupielādēt: AFBR-57R6APZ.pdf
RFQ
FTL4E1QE1C
FTL4E1QE1C
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: XCVR QSFP 40KM 40GBASE-ER4 4X10G
Noliktavā: 19 pcs
Lejupielādēt: FTL4E1QE1C.pdf
RFQ
AFBR-57D9AMZ
AFBR-57D9AMZ
Ražotāji: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Apraksts: TRANSCEIVER
Noliktavā: 2787 pcs
Lejupielādēt: AFBR-57D9AMZ.pdf
RFQ
SFP-FXM/LC-AE
SFP-FXM/LC-AE
Ražotāji: B+B SmartWorx, Inc.
Apraksts: MOD 100-FX MULTI-MODE 2KM SFP
Noliktavā: 1323 pcs
Lejupielādēt: SFP-FXM/LC-AE.pdf
RFQ
SFP-1000SX-M-550M-T
SFP-1000SX-M-550M-T
Ražotāji: B+B SmartWorx, Inc.
Apraksts: SFP MODULE, 1000BASE-SX, MM 550M
Noliktavā: 682 pcs
Lejupielādēt: SFP-1000SX-M-550M-T.pdf
RFQ
FTLF8538P4BCL
FTLF8538P4BCL
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: 850NM OXIDE VCSEL 25GBE 25.78 G
Noliktavā: 285 pcs
Lejupielādēt: FTLF8538P4BCL.pdf
RFQ
FTLX1672D3BCL
FTLX1672D3BCL
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: OPT TXRX 1550NM 11.31GB SFP+ LC
Noliktavā: 233 pcs
Lejupielādēt: FTLX1672D3BCL.pdf
RFQ
FTLF8524P2BNL
FTLF8524P2BNL
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: TXRX OPT SFP 4 GB/S 850NM
Noliktavā: 1575 pcs
Lejupielādēt: FTLF8524P2BNL.pdf
RFQ
FTLX8574D3BCV
FTLX8574D3BCV
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: TXRX OPT 1G/10G 850NM
Noliktavā: 1793 pcs
Lejupielādēt: FTLX8574D3BCV.pdf
RFQ
FTLX8574D3BNL
FTLX8574D3BNL
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Noliktavā: 1340 pcs
Lejupielādēt: FTLX8574D3BNL.pdf
RFQ
TSP-S7CH1-C11
TSP-S7CH1-C11
Ražotāji: Formerica Optoelectronics Inc.
Apraksts: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Noliktavā: 2426 pcs
Lejupielādēt: TSP-S7CH1-C11.pdf
RFQ
HFBR-5961LZ
HFBR-5961LZ
Ražotāji: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Apraksts: TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
Noliktavā: 1643 pcs
Lejupielādēt: HFBR-5961LZ.pdf
RFQ
AFBR-5803Z
AFBR-5803Z
Ražotāji: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Apraksts: TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC
Noliktavā: 2598 pcs
Lejupielādēt: AFBR-5803Z.pdf
RFQ
AFBR-57M5APZ
AFBR-57M5APZ
Ražotāji: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Apraksts: TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH
Noliktavā: 2993 pcs
Lejupielādēt: AFBR-57M5APZ.pdf
RFQ
TAS-A1NH1-P11
TAS-A1NH1-P11
Ražotāji: Formerica Optoelectronics Inc.
Apraksts: TXRX SFP+ 10GBPS 850NM
Noliktavā: 2250 pcs
Lejupielādēt: TAS-A1NH1-P11.pdf
RFQ
FTLF1321P1BTL
FTLF1321P1BTL
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM
Noliktavā: 1020 pcs
Lejupielādēt: FTLF1321P1BTL.pdf
RFQ
TAS-S1NH1-P13
TAS-S1NH1-P13
Ražotāji: Formerica Optoelectronics Inc.
Apraksts: MINI SFF, 10GBASE-SR, 550M, 0 70
Noliktavā: 2310 pcs
Lejupielādēt: TAS-S1NH1-P13.pdf
RFQ
FTLF1318P2BTL
FTLF1318P2BTL
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: TXRX OPT SFP 1.25GBPS 1310NM
Noliktavā: 1431 pcs
Lejupielādēt: FTLF1318P2BTL.pdf
RFQ
FTLX1471D3BCL
FTLX1471D3BCL
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: TXRX SFP+ SGL 10GB/S 1310NM
Noliktavā: 963 pcs
Lejupielādēt: FTLX1471D3BCL.pdf
RFQ
1061086004
1061086004
Ražotāji: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Apraksts: CONN SMI LONG BODY 50PCS/PKG
Noliktavā: 372 pcs
Lejupielādēt: 1061086004.pdf
RFQ
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ
Ražotāji: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Apraksts: TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST
Noliktavā: 2683 pcs
Lejupielādēt: AFBR-5803TZ.pdf
RFQ
FTLX1672D3BTL
FTLX1672D3BTL
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: OPT TXRX 1550NM 11.31GB SFP+ LC
Noliktavā: 172 pcs
Lejupielādēt: FTLX1672D3BTL.pdf
RFQ
FTLX1472M3BCL
FTLX1472M3BCL
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: TXRX SFP+ SGL 10GB/S 1310NM
Noliktavā: 657 pcs
Lejupielādēt: FTLX1472M3BCL.pdf
RFQ
FTLF8524E2GNL
FTLF8524E2GNL
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM
Noliktavā: 1630 pcs
Lejupielādēt: FTLF8524E2GNL.pdf
RFQ
AFCT-5705LZ
AFCT-5705LZ
Ražotāji: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Apraksts: TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI
Noliktavā: 1921 pcs
Lejupielādēt: AFCT-5705LZ.pdf
RFQ
TSP-S2CH1-C11
TSP-S2CH1-C11
Ražotāji: Formerica Optoelectronics Inc.
Apraksts: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Noliktavā: 2685 pcs
Lejupielādēt: TSP-S2CH1-C11.pdf
RFQ
AFBR-57J5APZ
AFBR-57J5APZ
Ražotāji: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Apraksts: TXRX OPT SFP DGTL 850NM IND
Noliktavā: 2496 pcs
Lejupielādēt: AFBR-57J5APZ.pdf
RFQ
TQS-Q14H9-J82
TQS-Q14H9-J82
Ražotāji: Formerica Optoelectronics Inc.
Apraksts: TXRX QSFP28 100GBPS 850NM
Noliktavā: 233 pcs
Lejupielādēt: TQS-Q14H9-J82.pdf
RFQ
SFP-1GBT-09
SFP-1GBT-09
Ražotāji: Bel
Apraksts: TXRX SFP 1.25GBPS COPPER SYNCE
Noliktavā: 1073 pcs
Lejupielādēt: SFP-1GBT-09.pdf
RFQ
AFCT-5715LZ
AFCT-5715LZ
Ražotāji: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Apraksts: TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI
Noliktavā: 1669 pcs
Lejupielādēt: AFCT-5715LZ.pdf
RFQ
FTLX8573D3BTL
FTLX8573D3BTL
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Noliktavā: 1286 pcs
Lejupielādēt: FTLX8573D3BTL.pdf
RFQ
FTLF1621P1BCL
FTLF1621P1BCL
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: IC TXRX OPT SFP 2GB/S 1550NM
Noliktavā: 339 pcs
Lejupielādēt: FTLF1621P1BCL.pdf
RFQ
AFBR-79EEPZ
AFBR-79EEPZ
Ražotāji: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Apraksts: 40G QSFP+ SR4 TXRX MOD 300M MMF
Noliktavā: 679 pcs
Lejupielādēt: AFBR-79EEPZ.pdf
RFQ
TSP-S1CH1-C11
TSP-S1CH1-C11
Ražotāji: Formerica Optoelectronics Inc.
Apraksts: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Noliktavā: 3163 pcs
Lejupielādēt: TSP-S1CH1-C11.pdf
RFQ
AFBR-5805AZ
AFBR-5805AZ
Ražotāji: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Apraksts: TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9
Noliktavā: 2684 pcs
Lejupielādēt: AFBR-5805AZ.pdf
RFQ
FTLX1471D3BCV
FTLX1471D3BCV
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: TXRX SFP+ SGL 1310NM
Noliktavā: 767 pcs
Lejupielādēt: FTLX1471D3BCV.pdf
RFQ
OBM-B1CH2-P01
OBM-B1CH2-P01
Ražotāji: Formerica Optoelectronics Inc.
Apraksts: OPTICAL BYPASS MODULE, 10GBASE-S
Noliktavā: 100 pcs
Lejupielādēt: OBM-B1CH2-P01.pdf
RFQ
FTLX1871D3BCL
FTLX1871D3BCL
Ražotāji: Finisar Corporation
Apraksts: OPT TXRX 1550NM 11.31GB SFP+ LC
Noliktavā: 131 pcs
Lejupielādēt: FTLX1871D3BCL.pdf
RFQ
2,113 related products